Interaktívne tabule

Posted on 31-12-2021 , by: admin , in , 0 Comments

Dnes už v žiadnej škole/škôlke nesmie chýbať set interaktívnej tabule a projektora alebo set Interaktívneho projektora a klasickej popisovacej tabule. Učitelia si už zvykli uľahčovať výučbu týmito pomôckami a preto najdôležitejšie je aby mali školy jednu/dve značky interaktívnej tabule dobre zladenú/é s projektorom a aby ich dokázali všetci učitelia v škole ovládať.

Takisto je dôležité si správne vybrať výrobcu ktorého interaktívne tabule a projektory chcete používať. Nie vždy je dôležitá len cena ale aj podpora, servis, technológia dotyku a softvér.

V ponuke máme preto výhradne projektory Epson a Vivitek a Interaktívne tabule Promethean, Newline a samozrejme vlastný model AIT board.

Všetky majú super vyladený softvér v Slovenčine, podporujú aj Windows 10 a lampy do našich projektorov máme vždy skladom.

Montáž je profesionálne vykonávaná našimi technikmi tak aby všetko pevne držalo na stene alebo posuve a bolo namontované presne podľa výkresov. Technici vám celý set nakalibrujú a nastavia plus urobia krátke zaškolenie k používaniu.

Kontaktujte nás a pomôžeme Vám s výberom správnej sady podľa vašich očakávaní a podmienok v škole.

Po realizácii
Pred realizáciou